Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX3949ETE+
패키지:
16-TQFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC LASER DRV 11.3GB 3.63V 16TQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.7165
$6.7165
10
$6.0667
$60.667
25
$5.78398
$144.5995
100
$5.02227
$502.227
250
$4.79655
$1199.1375
500
$4.373325
$2186.6625
1000
$4.23225
$4232.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Current - Supply | 55 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Bias | 105 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TQFN (3x3) |
| Series | - |
| Current - Modulation | 85mA |
| Type | Laser Diode Driver |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Data Rate | 11.3Gbps |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 2.95V ~ 3.63V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX3949 |