Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX40000ANT12+T
패키지:
6-WLP (1.08x0.73)
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 6WLP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.558
$1.558
10
$1.3984
$13.984
25
$1.31936
$32.984
100
$1.12404
$112.404
250
$1.05545
$263.8625
500
$0.923514
$461.757
1000
$0.78375
$783.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 46dB CMRR, 60dB PSRR (Min) |
| Propagation Delay (Max) | 14µs (Typ) |
| Output Type | Push-Pull |
| Current - Output (Typ) | 2mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-WLP (1.08x0.73) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 10mV @ 3.3V |
| Series | nanoPower |
| Type | with Voltage Reference |
| Package / Case | 6-XFBGA, WLPBGA |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.7V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.005µA |
| Hysteresis | 2.5mV |
| Current - Quiescent (Max) | 1.7µA |
| Base Product Number | MAX40000 |