Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX40003ANS02+T
패키지:
4-WLP (0.73x0.73)
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 1 W/VOLT REF 4WLP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.52
$1.52
10
$1.3585
$13.585
25
$1.28972
$32.243
100
$1.05925
$105.925
250
$0.990204
$247.551
500
$0.875064
$437.532
1000
$0.69084
$690.84
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 70dB PSRR (Min) |
| Propagation Delay (Max) | 9µs (Typ) |
| Output Type | Open-Drain |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-WLP (0.73x0.73) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 10mV @ 3.3V |
| Series | - |
| Type | with Voltage Reference |
| Package / Case | 4-XFBGA, WLBGA |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.7V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.03µA |
| Hysteresis | 8mV |
| Current - Quiescent (Max) | 1.1µA |
| Base Product Number | MAX40003 |