Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX40010FAUT+T
패키지:
SOT-6
배치:
-
설명:
IC CURRENT SENSE 1 CIRCUIT SOT6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.8215
$2.8215
10
$2.5327
$25.327
25
$2.394
$59.85
100
$2.0748
$207.48
250
$1.9684
$492.1
500
$1.76624
$883.12
1000
$1.596
$1596
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 80 kHz |
| Slew Rate | - |
| Current - Supply | 350µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 65 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-6 |
| Voltage - Input Offset | 12 µV |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Base Product Number | MAX40010 |