Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX4036EXK+T
패키지:
SC-70-5
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.185
$2.185
10
$1.96365
$19.6365
25
$1.8525
$46.3125
100
$1.57833
$157.833
250
$1.482
$370.5
500
$1.29675
$648.375
1000
$1.1115
$1111.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 3.6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.004V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 4 kHz |
| Current - Supply | 900nA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-70-5 |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.4 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 13 mA |
| Base Product Number | MAX4036 |