Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX406BESA+
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.1795
$8.1795
10
$7.3853
$73.853
25
$7.04178
$176.0445
100
$6.114295
$611.4295
250
$5.839536
$1459.884
500
$5.324256
$2662.128
1000
$5.1015
$5101.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 10 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.005V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 8 kHz |
| Current - Supply | 1µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 0.1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 750 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Base Product Number | MAX406 |