Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX4073TAXK+G65
패키지:
SC-70-5
배치:
-
설명:
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SC70-5
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 28 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Gain Bandwidth Product | 1.8 MHz |
| Current - Supply | 500µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 40 µA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SC-70-5 |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Base Product Number | MAX407 |