Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX4091ASA+
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.344
$3.344
10
$3.00675
$30.0675
25
$2.84278
$71.0695
100
$2.463825
$246.3825
250
$2.337456
$584.364
500
$2.09741
$1048.705
1000
$1.89525
$1895.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 500 kHz |
| Current - Supply | 130µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 20 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 30 µV |
| Series | Beyond-the-Rails™ |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Base Product Number | MAX4091 |