Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX4132EUA+
패키지:
8-uMAX/uSOP
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8UMAX
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.0325
$6.0325
10
$5.44635
$54.4635
25
$5.1927
$129.8175
100
$4.50889
$450.889
250
$4.306236
$1076.559
500
$3.926274
$1963.137
1000
$3.762
$3762
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 6.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 4V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 10 MHz |
| Current - Supply | 1mA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 50 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Voltage - Input Offset | 400 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | MAX4132 |