Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX4231AYT+T
패키지:
6-UTLGA (1.5x1.0)
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 6UTLGA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.729
$1.729
10
$1.55135
$15.5135
25
$1.46338
$36.5845
100
$1.246685
$124.6685
250
$1.17059
$292.6475
500
$1.024271
$512.1355
1000
$0.86925
$869.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 10V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 10 MHz |
| Current - Supply | 1.2mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 50 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-UTLGA (1.5x1.0) |
| Voltage - Input Offset | 850 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 6-UFLGA |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 200 mA |
| Base Product Number | MAX4231 |