Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX44205EVKIT#
패키지:
-
배치:
-
설명:
180MHZ LOW-NOISE FULLY DIFFERENT
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Channels per IC | 1 - Single |
| Output Type | Differential |
| -3db Bandwidth | 180 MHz |
| Current - Supply (Main IC) | 3.7 mA |
| Slew Rate | 180V/µs |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 13.2V, ±1.35V ~ 6.6V |
| Utilized IC / Part | MAX44205 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Differential |
| Current - Output / Channel | 60 mA |
| Base Product Number | MAX442 |