Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX44246EVKIT#
패키지:
-
배치:
-
설명:
EVALUATION KIT FOR MAX44246
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$71.421
$71.421
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Channels per IC | 2 - Dual |
| Output Type | Single-Ended, Rail-to-Rail |
| Current - Supply (Main IC) | 830 µA |
| Slew Rate | 3.8V/µs |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 36V, ±1.35V ~ 18V |
| Utilized IC / Part | MAX44246 |
| Package | Box |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Base Product Number | MAX44246 |