Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX4460ETT+T
패키지:
6-TDFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 6TDFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.458
$3.458
10
$3.10555
$31.0555
25
$2.93588
$73.397
100
$2.544575
$254.4575
250
$2.414102
$603.5255
500
$2.166171
$1083.0855
1000
$1.938
$1938
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.25 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 2.5 MHz |
| Current - Supply | 800µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-TDFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.85 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Output / Channel | 150 mA |
| Base Product Number | MAX4460 |