Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX4475ASA+
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.0115
$3.0115
10
$2.7037
$27.037
25
$2.5555
$63.8875
100
$2.214925
$221.4925
250
$2.101324
$525.331
500
$1.885522
$942.761
1000
$1.703787
$1703.787
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 3V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 10 MHz |
| Current - Supply | 2.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 70 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 48 mA |
| Base Product Number | MAX4475 |