Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX4658EUA+
패키지:
8-uMAX/uSOP
배치:
-
설명:
IC SWITCH SPST-NOX1 10OHM 8UMAX
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.8615
$5.8615
10
$5.26775
$52.6775
25
$4.98028
$124.507
100
$4.316325
$431.6325
250
$4.094956
$1023.739
500
$3.67441
$1837.205
1000
$3.32025
$3320.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 1nA |
| Crosstalk | - |
| -3db Bandwidth | 210MHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 20V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 9V ~ 40V |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 25pF, 25pF |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| On-State Resistance (Max) | 10Ohm |
| Switch Circuit | SPST - NO |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Charge Injection | 23pC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 200ns, 100ns |
| Base Product Number | MAX4658 |