Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX481ESA+
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.377
$5.377
10
$4.83075
$48.3075
25
$4.56684
$114.171
100
$3.95808
$395.808
250
$3.755122
$938.7805
500
$3.369441
$1684.7205
1000
$3.044684
$3044.684
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 70 mV |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 2.5Mbps |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | MAX481 |