Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX5008CUB+
패키지:
10-uMAX/uSOP
배치:
-
설명:
IC REG CHRG PUMP USB 1OUT 10UMAX
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.3125
$8.3125
10
$7.5088
$75.088
25
$7.15996
$178.999
100
$6.2168
$621.68
250
$5.937386
$1484.3465
500
$5.413499
$2706.7495
1000
$5.187
$5187
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | Charge Pump, USB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Output | 5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 2.95V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX5008 |