Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX5113GTJ+
패키지:
32-TQFN (5x5)
배치:
-
설명:
IC DAC 14BIT A-OUT 32TQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$40.6125
$40.6125
10
$37.886
$378.86
25
$36.2976
$907.44
100
$34.029
$3402.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of D/A Converters | 9 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.6V ~ 3.3V |
| INL/DNL (LSB) | ±2, ±0.5 |
| Architecture | - |
| Output Type | Current - Buffered |
| Data Interface | SPI |
| Settling Time | 15µs (Typ) |
| Voltage - Supply, Analog | 2.6V ~ 3.3V, -5V |
| Differential Output | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-TQFN (5x5) |
| Reference Type | Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Bits | 14 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX5113 |