Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX5992BETG+
패키지:
24-TQFN (4x4)
배치:
-
설명:
IC MULTISOURCE CONTROLLER QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.2465
$4.2465
10
$3.8133
$38.133
25
$3.60544
$90.136
100
$3.124645
$312.4645
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 1.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Auxiliary Sense | Yes |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TQFN (4x4) |
| Standards | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Series | - |
| Type | Controller (PD) |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 60V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX5992 |