Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX6008AEUR+T
패키지:
SOT-23-3
배치:
-
설명:
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.2585
$3.2585
10
$2.92315
$29.2315
25
$2.76336
$69.084
100
$2.39495
$239.495
250
$2.272096
$568.024
500
$2.038738
$1019.369
1000
$1.824
$1824
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 60µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 2 mA |
| Tolerance | ±0.2% |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 30ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Reference Type | Shunt |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Current - Cathode | 1 µA |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | MAX6008 |