Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX6010BEUR+T
패키지:
SOT-23-3
배치:
-
설명:
IC VREF SERIES 3V SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4915
$1.4915
10
$1.33
$13.3
25
$1.26274
$31.5685
100
$1.03721
$103.721
250
$0.96957
$242.3925
500
$0.856824
$428.412
1000
$0.676448
$676.448
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 100µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 7 mA |
| Tolerance | ±0.4% |
| Current - Supply | 6µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 200µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 3.2V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX6010 |