Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX6100EUR+T
패키지:
SOT-23-3
배치:
-
설명:
IC VREF SERIES 0.4% SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.5485
$1.5485
10
$1.387
$13.87
25
$1.31632
$32.908
100
$1.081385
$108.1385
250
$1.010838
$252.7095
500
$0.893304
$446.652
1000
$0.705232
$705.232
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 22µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 5 mA |
| Tolerance | ±0.4% |
| Current - Supply | 125µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 75ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 25µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.5V ~ 12.6V |
| Base Product Number | MAX6100 |