Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX6126BASA25+T
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.5905
$7.5905
10
$6.8552
$68.552
25
$6.53676
$163.419
100
$5.675775
$567.5775
250
$5.4207
$1355.175
500
$4.942394
$2471.197
1000
$4.782965
$4782.965
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 1.45µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 10 mA |
| Tolerance | ±0.06% |
| Current - Supply | 725µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 10ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 12.6V |
| Base Product Number | MAX6126 |