Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX6129BEUK41+T
패키지:
SOT-23-5
배치:
-
설명:
IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.6885
$2.6885
10
$2.4168
$24.168
25
$2.28
$57
100
$1.94256
$194.256
250
$1.824
$456
500
$1.596
$798
1000
$1.3224
$1322.4
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 72µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 4 mA |
| Tolerance | ±1% |
| Current - Supply | 8.75µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 100ppm/°C |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 210µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 4.096V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.3V ~ 12.6V |
| Base Product Number | MAX6129 |