Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX6138AEXR25+T
패키지:
SC-70-3
배치:
-
설명:
IC VREF SHUNT 0.1% SC70-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.852
$5.852
10
$5.2896
$52.896
25
$5.04412
$126.103
100
$4.37969
$437.969
250
$4.18285
$1045.7125
500
$3.813775
$1906.8875
1000
$3.69075
$3690.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 15 mA |
| Tolerance | ±0.1% |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 25ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-70-3 |
| Reference Type | Shunt |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 35µVrms |
| Series | - |
| Current - Cathode | 65 µA |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | MAX6138 |