Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX613CSD
패키지:
14-SOIC
배치:
-
설명:
IC PWR CNTRLR ANLG PCMCIA 14SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
69
$4.1515
$286.4535
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Input Type | - |
| Output Type | - |
| Switch Type | PCMCIA Switch |
| Output Configuration | High Side |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Voltage - Load | 0V ~ 12.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Rds On (Typ) | - |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Current - Output (Max) | - |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
| Interface | Logic, 4-Bit |
| Base Product Number | MAX613 |