Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX6226ALA25+
패키지:
8-CLCC (3.8x3.8)
배치:
-
설명:
IC VREF SERIES 0.02% 8LCC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.8085
$11.8085
10
$10.8509
$108.509
25
$10.4006
$260.015
80
$9.163824
$733.10592
230
$8.714103
$2004.24369
490
$8.432998
$4132.16902
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 1.45µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 10 mA |
| Tolerance | ±0.02% |
| Current - Supply | 550µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 5ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-CLCC (3.8x3.8) |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-CLCC |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tray |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 12.6V |
| Base Product Number | MAX6226 |