Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX6306UK44D2+T
패키지:
SOT-23-5
배치:
-
설명:
IC PROGRAM 4.380V RESET SOT23-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.503
$4.503
10
$4.047
$40.47
25
$3.82622
$95.6555
100
$3.315975
$331.5975
250
$3.145944
$786.486
500
$2.82283
$1411.415
1000
$2.3807
$2380.7
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 20ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Threshold | 4.38V, Adj |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Number of Voltages Monitored | 2 |
| Series | - |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX6306 |