Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX6338OUB+T
패키지:
10-uMAX/uSOP
배치:
-
설명:
IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 10UMAX
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.992
$6.992
10
$6.31275
$63.1275
25
$6.01882
$150.4705
100
$5.226235
$522.6235
250
$4.9913
$1247.825
500
$4.550918
$2275.459
1000
$4.3605
$4360.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | <1ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.93V, 4.38V, Adj, -4.38V |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Number of Voltages Monitored | 4 |
| Series | - |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX6338 |