Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX662AEPA+
패키지:
8-PDIP
배치:
-
설명:
IC REG CHARGE PUMP 12V 30MA 8DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.8305
$6.8305
10
$6.16835
$61.6835
25
$5.88126
$147.0315
100
$5.10663
$510.663
250
$4.877148
$1219.287
500
$4.446798
$2223.399
1000
$4.26075
$4260.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 30mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Function | Step-Up |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 12V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX662 |