Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX6694TE9A+
패키지:
16-TQFN (5x5)
배치:
-
설명:
SENSOR DIGITAL -40C-125C 16TQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.2555
$8.2555
10
$6.60155
$66.0155
25
$6.10622
$152.6555
100
$5.28105
$528.105
500
$4.95102
$2475.51
1000
$4.620952
$4620.952
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Sensing Temperature - Local | -40°C ~ 125°C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Test Condition | 60°C ~ 100°C (0°C ~ 125°C) |
| Sensing Temperature - Remote | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | SMBus |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TQFN (5x5) |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±2.5°C (±3°C) |
| Series | - |
| Package / Case | 16-WQFN Exposed Pad |
| Sensor Type | Digital, Local/Remote |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Standby Mode |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX6694 |
| Resolution | 11 b (Local), 8 b (Remote) |