Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX6835VXSD3+T
패키지:
SC-70-4
배치:
-
설명:
IC MPU SUPERVISOR SC70-4
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.1825
$3.1825
10
$2.85475
$28.5475
25
$2.69876
$67.469
100
$2.338805
$233.8805
250
$2.218858
$554.7145
500
$1.990972
$995.486
1000
$1.679125
$1679.125
2500
$1.595164
$3987.91
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Threshold | 1.665V |
| Supplier Device Package | SC-70-4 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | SC-82A, SOT-343 |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Strip |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX6835 |