Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX6967AEE+
패키지:
16-QSOP
배치:
-
설명:
IC LED DRIVER LINEAR 20MA 16QSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.7855
$5.7855
10
$5.2288
$52.288
25
$4.9856
$124.64
100
$4.32896
$432.896
250
$4.1344
$1033.6
500
$3.7696
$1884.8
1000
$3.648
$3648
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | Backlight |
| Voltage - Supply (Min) | 2.25V |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 10 |
| Series | - |
| Type | Linear |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 3.6V |
| Voltage - Output | 7V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Frequency | - |
| Dimming | - |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 20mA |
| Base Product Number | MAX6967 |