Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX7057ASE+
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
RF TX IC ASK 300-450MHZ 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.919
$1.919
10
$1.6568
$16.568
25
$1.58118
$39.5295
100
$1.50537
$150.537
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Transmitting | 12.4mA |
| Applications | Home Automation, Security |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Power - Output | 17dBm |
| Modulation or Protocol | ASK, FSK |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Series | - |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.1V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Data Rate (Max) | 100kbps |
| Frequency | 300MHz ~ 450MHz |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX7057 |