Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX705CSA+
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.284
$8.284
10
$7.48315
$74.8315
25
$7.13488
$178.372
100
$6.195235
$619.5235
250
$5.916752
$1479.188
500
$5.394708
$2697.354
1000
$5.168988
$5168.988
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.65V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX705 |