Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX706CUA+
패키지:
8-uMAX/uSOP
배치:
-
설명:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8UMAX
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.8635
$8.8635
10
$8.00375
$80.0375
25
$7.63192
$190.798
100
$6.626725
$662.6725
250
$6.328862
$1582.2155
500
$5.770433
$2885.2165
1000
$5.529
$5529
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.4V |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX706 |