Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX706TCSA+
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.6805
$9.6805
10
$8.7419
$87.419
25
$8.3353
$208.3825
100
$7.23748
$723.748
250
$6.9122
$1728.05
500
$6.3023
$3151.15
1000
$6.099
$6099
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 3.08V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX706 |