Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX7306ALB+T
패키지:
10-µDFN (2x2)
배치:
-
설명:
IC LED DRVR LIN DIM 25MA 10UDFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.2535
$5.2535
10
$4.7215
$47.215
25
$4.46348
$111.587
100
$3.8684
$386.84
250
$3.670002
$917.5005
500
$3.293099
$1646.5495
1000
$2.777306
$2777.306
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | Backlight |
| Voltage - Supply (Min) | 1.62V |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-µDFN (2x2) |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 4 |
| Series | - |
| Type | Linear |
| Package / Case | 10-WFDFN |
| Voltage - Supply (Max) | 3.6V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Frequency | 1MHz |
| Dimming | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 25mA |
| Base Product Number | MAX7306 |