Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX7322AEE+
패키지:
16-QSOP
배치:
-
설명:
IC XPNDR 400KHZ I2C 16QSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.5195
$5.5195
10
$4.9552
$49.552
25
$4.68464
$117.116
100
$4.06011
$406.011
250
$3.851908
$962.977
500
$3.456309
$1728.1545
1000
$3.09225
$3092.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Output Type | - |
| Number of I/O | 4 |
| Current - Output Source/Sink | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Interrupt Output | Yes |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | POR |
| Package | Tube |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | MAX7322 |