Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX7375AXR185+T
패키지:
-
배치:
-
설명:
MEMS OSC XO 1.8400MHZ CMOS SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6625
$1.6625
10
$1.58745
$15.8745
50
$1.5504
$77.52
100
$1.328955
$132.8955
500
$1.292
$646
1000
$1.088976
$1088.976
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Frequency Stability | - |
| Current - Supply (Max) | 1.25mA |
| Size / Dimension | 0.087" L x 0.053" W (2.20mm x 1.35mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Function | - |
| Series | MAX7375 |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Output | CMOS |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Base Resonator | MEMS |
| Frequency | 1.84 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX7375 |