Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX7407ESA+
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC FILTER 10KHZ LOWPASS 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.963
$10.963
10
$9.9066
$99.066
25
$9.44528
$236.132
100
$8.20135
$820.135
250
$7.83275
$1958.1875
500
$7.141625
$3570.8125
1000
$6.91125
$6911.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Filter Order | 8th |
| Number of Filters | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Filter Type | Elliptic, Low Pass Switched Capacitor |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 10kHz |
| Base Product Number | MAX7407 |