Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX764CSA+
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC REG BCK BST ADJ/-5V 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.4505
$6.4505
10
$5.82255
$58.2255
25
$5.55218
$138.8045
100
$4.820965
$482.0965
250
$4.604232
$1151.058
500
$4.197993
$2098.9965
1000
$4.022348
$4022.348
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Output Type | Adjustable (Fixed) |
| Current - Output | 260mA |
| Output Configuration | Negative |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Output (Max) | -16V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -1V (-5V) |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX764 |