Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX77659AENV+
패키지:
30-WLP (2.37x2.55)
배치:
-
설명:
SINGLE PMIC 3 BUCK-BOOST OUT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.9305
$4.9305
10
$4.43175
$44.3175
25
$4.1895
$104.7375
100
$3.6309
$363.09
250
$3.4447
$861.175
500
$3.09092
$1545.46
1000
$2.793
$2793
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Battery Pack Voltage | 4.6V (Max) |
| Charge Current - Max | 300mA |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 30-WLP (2.37x2.55) |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 30-XFBGA, WLBGA |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Strip |
| Programmable Features | Current, Timer, Voltage |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | MAX77659 |