Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX8215CPD+
패키지:
14-PDIP
배치:
-
설명:
IC SUPERVISOR 5 CHANNEL 14DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.897
$6.897
10
$6.2301
$62.301
25
$5.94016
$148.504
100
$5.15793
$515.793
250
$4.926092
$1231.523
500
$4.49141
$2245.705
1000
$4.3035
$4303.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 20µs Typical Propagation Delay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | ±5V, ±12V, Adj |
| Supplier Device Package | 14-PDIP |
| Number of Voltages Monitored | 5 |
| Series | - |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Package / Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | - |
| Base Product Number | MAX8215 |