Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX846AEEE+
패키지:
16-QSOP
배치:
-
설명:
IC BAT CHG MULT-CHEM 2CEL 16QSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.588
$8.588
10
$7.75675
$77.5675
25
$7.39594
$184.8985
100
$6.421715
$642.1715
250
$6.133124
$1533.281
500
$5.591966
$2795.983
1000
$5.358
$5358
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 8.4V |
| Charge Current - Max | - |
| Number of Cells | 2 |
| Current - Charging | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 20V |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Programmable Features | - |
| Interface | - |
| Base Product Number | MAX846 |