Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX8620YETD+T
패키지:
14-TDFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC REG MPU UPMIC 3OUT 14TDFN
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Micro-Power Management Integrated Circuit (UPMIC), DSPs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TDFN (3x3) |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Package / Case | 14-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.6V ~ 3.3V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX8620 |