Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX8664AEEP+
패키지:
20-QSOP
배치:
-
설명:
IC CNTRLR DUAL OUT 20-QSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.5685
$12.5685
10
$11.55105
$115.5105
25
$11.07244
$276.811
100
$9.75555
$975.555
250
$9.27675
$2319.1875
500
$8.9775
$4488.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Power Supplies |
| Package / Case | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 28V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Current - Supply | 1.4mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-QSOP |
| Base Product Number | MAX8664 |