Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX8804WETA+T
패키지:
8-TDFN (2x3)
배치:
-
설명:
IC DUAL-IN ADPTR CHRGR 8TDFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
143
$1.995
$285.285
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 735mA |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-TDFN (2x3) |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Voltage |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 28V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Bulk |
| Programmable Features | - |
| Interface | USB |
| Base Product Number | MAX8804 |