Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX8811EEE+
패키지:
16-QSOP
배치:
-
설명:
IC DRVR DL PHASE HS 16-QSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.833
$5.833
10
$5.26965
$52.6965
25
$5.02436
$125.609
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | High-Side and Low-Side |
| Rise / Fall Time (Typ) | 14ns, 9ns |
| Number of Drivers | 4 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 6A, 6A |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 7V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Channel Type | Synchronous |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 30 V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX8811 |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.6V |