Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX8900AEWV+T
패키지:
30-WLP
배치:
-
설명:
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 30WLP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.187
$5.187
10
$4.6588
$46.588
25
$4.4042
$110.105
100
$3.81691
$381.691
250
$3.621172
$905.293
500
$3.249247
$1624.6235
1000
$2.907
$2907
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 1.2A |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 30-WLP |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Voltage |
| Package / Case | 30-WFBGA, WLBGA |
| Voltage - Supply (Max) | 6.3V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | Current, Voltage |
| Interface | - |
| Base Product Number | MAX8900 |